דף הבית   ברכות  מליאות ואירועי ערב  פאנלים  היום המקדים  תערוכה: "מרחבי המחר"  חבר הנאמנים  מארגנים  מידע  ועידת הנשיא 2009 

מה צופן לנו המחר המדעי?

תאריך: יום רביעי, ט’ באייר תשס”ח, 14 במאי 2008
מיקום: אולם אשכול 3, 10:45


להתפתחויות מדעיות נודעת השפעה על חייו של כל אחד מאיתנו: בריאות, אנרגיה, כלכלה, תחבורה, תכנון משפחה, תקשורת - בעצם על הכל. לא כל פריצות הדרך המדעיות ולא כל הטכנולוגיות שמתפתחות בעקבותיהן נושאות עימן ברכה בלבד. העידן שלנו מתאפיין בקצבי פיתוח ושינוי מהירים. ההסתגלות אל העולמות החדשים שהמדע פורץ לנו רצופה לעיתים בקשיים כבדים ומעוררת סוגיות אתיות מורכבות. מה צופן לנו המחר המדעי?

 

משתתפים
מנחה: סוזן גרינפילד - ברונית, חברת בית הלורדים הבריטי, מומחית לפיסיולוגיה של המוח; בנוסף למחקריה המדעיים כתבה ספרים פופולאריים על המוח וההכרה האנושית.
יהודה ברוניצקי - יו”ר ומייסד חברת “אורמת תעשיות בע”מ”, חברה מובילה בייצור חשמל גיאותרמי; חבר מועצת המנהלים והוועד הפועל של מכון ויצמן למדע.

פסקאל קאגני - מנכ"ל וסגן נשיא אירופה, מזרח תיכון ואפריקה, Apple.

חרמונה שורק - פרופסור, דיקן הפקולטה למדעי הטבע באוניברסיטה העברית; חוקרת מובילה בתחומי הגנטיקה והביולוגיה המולקולארית; זכתה בתוארי כבוד מאוניברסיטת שטוקהולם, ארלנגן-נירנברג, בפרס משרד הבריאות, בפרס לנדאו לביוטכנולוגיה ובפרס “טבע”.
<< חזור
דף הבית מליאות ואירועי ערב פאנלים תערוכה: "מרחבי המחר" חבר הנאמנים מידע כללי ולו"ז תמונות מהועידה כתבות ועידת הנשיא 2009
ניירות רקע שהוכנו לקראת דיוני ועידת הנשיא


פיתוח ע"י TheMarker Powered by Themarker